KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11955318
nr 1195 5318
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Landskap med vatten, signerad. Olja på duk, 34x48
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 18:05:11
6/8 10:38:47
6/8 10:41:01